Vodoinštalácie
Kúrenie
Plyn
Elektroinštalácie

::: Kúrenie

Existujú viaceré možnosti zdroja tepla, ako aj ich kombinácie:

Akú používame technológiu ?

Poradíme Vám vybrať najvhodnejší zdroj tepla, ako aj jeho kombináciu na základe oblasti, kde sa nehnuteľnosť nachádza. Navrhneme inštaláciu radiátorov, podlahového, príp. podomietkového alebo teplovzdušného kúrenia. Navrhujeme regulácie tepla, vhodné pre daný typ objektu.


:: Obnoviteľné zdroje energie::

Obnoviteľné zdroje energie

Ponúkame Vám certifikovanú inštaláciu kotlov a pecí na biomasu s odovzdaním kompletnej žiadosti pre čerpanie dotácie.

Slovenská republika, podobne ako väčšina krajín EÚ, si zvolila formu podpory elektriny vyrábanej z OZE prostredníctvom výkupných cien. Tento spôsob zaručuje stabilitu a rozvoj všetkých technológií OZE v kombinácii s podmienkami uvedenými v zákone č. 309/2009 Z. z.

Výkupné ceny určuje ÚRSO v zhode so štátnymi prioritami.

Výroba tepla z OZE sa podporuje len formou poskytovania nenávratných finančných prostriedkov z fondov EÚ pre podnikateľský a verejný sektor a v malej miere pre domácnosti zo štátneho rozpočtu, napr. cez Environmentálny fond.

Významnou podporou pre domácnosti v rodinných a bytových domoch je Program vyššieho využitia biomasy a slnečnej energie v domácnostiach v gescii MH SR. V rámci tohto programu sa poskytujú dotácie na solárne kolektory a kotly na biomasu, ktoré spĺňajú príslušné technické požiadavky. Aktuálny vývoj programu ako aj príslušné dokumenty sú k dispozícii na webstránkach MH SR www.mhsr.sk a Slovenskej inovačnej a energetickej agentúry www.siea.sk

BOTO enviro

Fotogaléria

Dnes je streda, 21. august 2019, sviatok má Jana
Posledná aktualizácia: 19.10.2018

©2012 PEMO servis s. r. o. - All Rights Reserved

Úvodná stránka | Na začiatok stránky | Vytlačiť stránku | Pridať k obľúbeným

Stránka bola vygenerovaná za: 0 s
Vaša IP adresa: 3.83.192.109

Počet zhliadnutí: counter